Yorumlama ve raporlama kısmı analiz bölümünün 3. Kısmıdır. Veri girişi yapılır daha sonra yapılacak testler belirlenir ve uygulanır. Son olarak çıkan sonuçların yorumlanması yani test sonuçlarının ne ifade ettiği tartışılır ve anlaşılması kolay bir ifadeyle raporlanır. Kolaylık olması amacıyla raporlama kısmında tablo ve grafiklere başvurularak anlatım şekli tercih edilir. Yorum ve raporlama sonucunda, proje sahibi merak ettiği her bilgiye rahatlıkla ulaşabilir. Araştırma sonuçları bilimsel terminolojinin yanında sade bir dil kullanılarak siz değerli müşterilerimize sunulur.

Anket analiz çalışmasında çıkan tablo ve grafiklerin sonuçlarını spss analiz programı ingilizce olarak vermektedir. Uzman ekibimiz tarafından çıkan tablo ve grafikler akademik ve herkesin anlayabileceği bir dilde Türkçe çevirisi sağlanıp çalışmanın analizden istediği sonuçlara göre yorumlanmaktadır.

Analiz yorumlama çalışmalarınızda zamanınız kısıtlı ve akademik seviyede yorumlamada destek talebiniz var ise lütfen bize iletişim  bölümümüzden ulaşınız. Profesyonel kadromuz 7/24 hizmetinizdedir.